Žieminiai batai: į ką atkreipti dėmesį renkantis žieminius batus.

Žiema pasižymi permainingais orais: lietus, sniegas, stingdantis šaltis. Dėl to dažnas susiduria su rimtu išsiūkiu – išsirinkti žieminius batus

Nesvarbu – vyras, moteris ar vaikais, kiekvienas nori jaustis patogiai ir atrodyti stilingai!  

Renkantis avalynę internetu, atkreipkite dėmesį į pasirenkamą dydį. Dalinamės priminimu: kaip pasirinkti batų dydį. Taip pat primename svarbią taisyklę! Negalima džiovinti sudrėkusių batų ant radiatoriaus ar arti jo. Sudrėkusius batus išdžiovinkite kambario temperatūroje ir naudokite natūralius medžio kurpalius, kurie sugers drėgmę ir išlaikys batų formą.
Lengvesniam žieminių batų išsirinkimui - jūsų patogumui pateikiame 5 aspektus, kurie palengvins žieminių batų atrankos procesą!
PADAS IR KULNAS. Pirkdami batus, būtinai įvertinkite jų padą. Pirma, per padą skverbiasi šaltis – kuo padas plonesnis, tuo greičiau juntama drėgmė, skverbiasi šaltis, kuo padas storesnis, tuo geriau išlaikoma šiluma. Antra, pado sudėtis – rekomenduojama žiemos sezonui rinktis avalynę guminiu padu, svarbu, kad padas būtų minkštas ir nevargintų pėdos. Trečia, padai su protektoriumi, kurie pagerintų sukibimą su paviršiumi ir neleistų jums paslysti.
PAMUŠALAS. Vienos taisyklės nėra, dėl to žiemos metui rekomenduojama turėti keletą batų porų. Vieni skirti trumpesniems pasivaikščiojimas, turintys tekstilinį pamušalą – ilgai neišlaiko šilumos, tačiau gerai garina drėgmę, greičiau džiūsta. Antri skirti ilgesniems pasivaikščiojimas, turinys natūralių medžiagų pamušalą (pvz, kailio) – ilgai išlaiko šilumą, tačiau ilgiau džiūsta.
GAMYBINĖS MEDŽIAGOS IR LENGVUMAS. Rinkitės avalynę iš tvarių, bet nebūtinai storų odų. Taip pat nebijokite aukštos kokybės sintetinių medžiagų, jų savybės neretai lyginamos su natūralia oda. Svarbus aspektas – avalynės lengvumas. Jeigu batai bus jums per sunkūs, galite jausti nepatogumą pėdose.
ATSPARUMAS DRĖGMEI. Žiemos sezonu ypač aktualu, kad batai nepraleistų drėgmės, dėl to svarbu rinktis kuo mažiau pralaidžią avalynę. Storas padas, impregnavimo priemonės padeda sumažinti drėgmės patekimą į batą.
ŠILUMA IR PATOGUMAS. Žieminių batų paskirtis – šiltos ir sausos kojos, dėl to rekomenduojama žieminius batus rinktis kiek laisvesnius, kad būtų galima įsidėti avalynės vidpadžius su vilna ar užsivilkti šiltesnes kojines.

žieminiai batai
  

  • Prenumeruokite mus:

    Informacija