Prekių pristatymas


 • Perkant internetinėje parduotuvėje galimi keli prekių pristatymo būdai:
   1. Į VENIPAK, OMNIVA arba DPD PickUP tašką. Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas į Jūsų pasirinktą paštomatą. Pristatymo kaina yra nuo 2,79 iki 3,39 Eur. Perkantiems už 50 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas.
   2. Į namus ar darbovietę. Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą). Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio yra nuo 4,29 iki 6,39 Eur. Perkantiems už 50 Eur ir daugiau, Lietuvoje pristatymas nemokamas. 

  Pristatome į visas ES šalis Lietuvos pašto siunta. Kaina priklauso nuo Lietuvos paštas taikomų įkainių. 


  Visais kitais klausimais, susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu +370 6878 3333  arba el. paštu internetinis@batukalnas.com.

  Dėl pristatymo į kitas šalis kreipkitės el. paštu: internetinis@batukalnas.com.

  Jeigu kyla klausimų dėl siuntos vežimo laiko ir kitų su siuntimu susijusių klausimų - skambinkite DPD klientų aptarnavimo linija 8 5 210 67 77 arba rašykite el. paštu kas@dpd.lt.

   

  Apie kiekvieną užsakymo vykdymo etapą Klientas yra informuojamas el. paštu. Išskirtiniais atvejais, kai užsakymo įvykdymo terminas prasitęsia, nedelsiant informuojame telefonu arba el.paštu.

  Pastaba! Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra vykdomi.

   

  Svarbu - dėl COVID-19 siuntos gali vėluoti!
  Esant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, o užsienio siuntos gali vėluoti ir ilgiau.

  Rekomenduojame užsiregistruoti mūsų elektroninėje parduotuvėje ir galėsite pasinaudoti šiais privalumais:
  - Galėsite valdyti savo kontaktinius duomenis;
  - Prekių pristatymo adresus;
  - Sekti užsakymus;
  - Užsisakyti ar atsisakyti naujienlaiškius;
  - Pasikeisti slaptažodį.
    

 • Prenumeruokite mus:

  Informacija